Kandidatenlijsten

Kandidatenlijsten voor de verkiezing van de leden van de raad van de gemeente Veendam op woensdag 16 maart 2022.

Kandidatenlijsten grote letters (pdf)

Kandidatenlijsten gesproken versie (audio)

Procura 13.60.24

  1. GemeenteBelangen Veendam (GB)
  2. Partij van de Arbeid (P.v.d.A.)
  3. SP (Socialistische Partij)
  4. VUK
  5. CDA
  6. VVD
  7. D66
  8. ChristenUnie
  9. GROENLINKS

1 GemeenteBelangen Veendam (GB)

  1. Schmaal, H.J. (Henk-Jan) (m), Veendam
  2. Knot, C.A. (Christel) (v), Veendam
  3. de Jonge, R.M. (Robert) (m), Veendam
  4. Westerhuis, J. (Job) (m), Veendam
  5. Huizenga, A. (Bert) (m), Veendam
  6. Zweerts de Jong, M.G. (Martine) (v), Veendam
  7. van Woerkom, N.J. (Nick) (m), Veendam
  8. Visser, G.H. (Grieto) (m), Wildervank
  9. Kraan, A.H. (Bert) (m), Wildervank
  10. Mooijman, T.M. (Trevor) (m), Veendam
  11. Bos, M. (Menne) (m), Veendam
  12. Koekoek, A.C. (Antoinette) (v), Veendam
  13. Zweerts de Jong, N. (Nico) (m), Veendam
  14. Ubels, J. (Jan) (m), Veendam
  15. Pots, D. (Dennis) (m), Veendam
  16. Horlings-Schmaal, A. (Andrea) (v), Wildervank
  17. Feijen-Westerhuis, H.A.T. (Hilda) (v), Veendam
  18. Wolthuis, G.G. (Gerben) (m), Veendam
  19. de Jonge, M.P. (Monique) (v), Veendam
  20. van der Laan, D. (Derk) (m), Wildervank
  21. Boomstra, J. (Jamie) (m), Veendam
  22. Visser, M.G. (Marijke) (v), Wildervank
  23. Smit, N. (Naomi) (v), Veendam
  24. Oost, L. (Lute) (m), Wildervank
  25. Visser-Huizing, G.G. (Greetje) (v), Wildervank
  26. Kraan-Zwiers, E. (Enga) (v), Wildervank
  27. Schmaal, A. (Bram) (m), Wildervank
  28. Oost-Visser, L.M. (Lammy) (v), Wildervank
  29. Schmaal, E. (Egbert) (m), Wildervank

2 Partij van de Arbeid (P.v.d.A.)

  1. Grimbergen, A.M.A. (Ans) (v), Veendam
  2. Haije, R. (Rob) (m), Veendam
  3. Tepper, J. (Josh) (m), Wildervank
  4. Kenters, B.A. (Ben) (m), Wildervank
  5. Slor, O.P.V. (Vladimier) (m), Veendam
  6. Greven, A. (Albert) (m), Veendam
  7. Loots, P. (Pieta) (v), Veendam
  8. Olijve, J. (Jenne) (m), Wildervank
  9. Pricker, L. (Lotte) (v), Veendam
  10. Janssen, H. (Hilke) (m), Wildervank
  11. Stokker, P. (Petra) (v), Borgercompagnie
  12. Tepper, P.K. (Piet) (m), Veendam
  13. Dragt, A. (Anneke) (v), Veendam
  14. van der Ark-Wiering, R.C. (Serina) (v), Veendam
  15. de Bruijne, P.M. (m), Veendam
  16. Welten, L.H.T.M. (Lianne) (v), Veendam
  17. Hoving, G. (Gerry) (m), Veendam
  18. Haije-Aletić, E. (Ermina) (v), Veendam
  19. Buiring, L. (Bert) (m), Veendam
  20. Klatter, H.G.E. (Heleen) (v), Wildervank
  21. Vazel, A. (Bram) (m), Veendam
  22. Kenters-van der Hoek, G.F. (Griet) (v), Wildervank
  23. Muurman, F. (Frits) (m), Veendam
  24. Batting-Niewzwaag, B. (Dina) (v), Veendam
  25. Bos, J.B. (Bert) (m), Veendam
  26. de Raad, Y. (Yvette) (v), Veendam
  27. Oldenburg, A. (Anne) (m), Veendam
  28. Gräper-Niemeijer, J. (Jakoba) (v), Borgercompagnie
  29. Batting, H. (Henk) (m), Veendam
  30. Mete, T. (Tahsin) (m), Veendam
  31. Steenhuis, K. (Klaas) (m), Veendam
  32. Olman, C.J. (Joop) (m), Veendam

3 SP (Socialistische Partij)

  1. Veenstra, L. (Lian) (v), Veendam
  2. Schoonewille, H. (Harry) (m), Veendam
  3. Jonker, L. (Luuk) (m), Wildervank
  4. van der Ende-Smit, A. (Linda) (v), Veendam
  5. Beijne, A. (Alexander) (m), Veendam
  6. Veenstra, K. (Kelly) (v), Veendam
  7. Schoonewille, A.D. (Angelique) (v), Veendam
  8. Koldenhof, H.L. (Rens) (m), Wildervank
  9. te Kolstee, M. (Menno) (m), Wildervank
  10. Roggekamp, J. (Jade) (v), Veendam
  11. Verhagen, J.G. (Janneke) (v), Wildervank
  12. Kalk, R. (Koos) (m), Veendam
  13. Brouwer, K.W. (Klaas) (m), Veendam
  14. van Petersen, J. (Jos) (m), Veendam
  15. Holtman, J. (Jan) (m), Wildervank

4 VUK

  1. Langen, J.P. (Pé) (m), Wildervank
  2. Venema-van der Woude, H. (Hilly) (v), Wildervank
  3. Stockmann, E.C.E.M. (Edwin) (m), Veendam

5 CDA

  1. Drent-Sinot, G.E.M. (Ingrid) (v), Veendam
  2. de Jong, W.H. (Willem) (m), Veendam
  3. Hammenga, A. (André) (m), Veendam
  4. Hilbrants-de Boer, W.J. (Ina) (v), Veendam
  5. van der Meijden, J.C.J. (Jan) (m), Veendam
  6. van Vliet, G.H. (Gerard) (m), Veendam
  7. Oosting, A.K. (Albert) (m), Veendam
  8. Bos, H.F. (Fred) (m), Veendam
  9. Jonker-Westers, M.S. (Maartje) (v), Veendam
  10. Laarman, G.J. (Gerrit Jan) (m), Wildervank
  11. Yilmaz, N. (Nurcan) (v), Veendam
  12. Wolterbeek, R.H.F. (Rob) (m), Veendam
  13. Valkema, K. (Klaas) (m), Veendam
  14. Volders, A.G. (Albert) (m), Veendam
  15. Sloot, R. (Roelof) (m), Veendam
  16. Wind, B. (Bé) (m), Wildervank
  17. Levenga, N.W. (Nanno) (m), Veendam

6 VVD

  1. Wierenga, B. (Bert) (m), Veendam
  2. Meerloo-van Koldam, B. (Ina) (v), Veendam
  3. von Henning, D.A. (David) (m), Borgercompagnie
  4. Nieboer, A.M. (Arjan) (m), Wildervank
  5. Bunskoek, A. (Aaldert) (m), Veendam
  6. Kooistra, F.H. (Frans) (m), Veendam
  7. Heikens, G. (Gretha) (v), Veendam
  8. Hoogerduijn Strating, G.J.E. (Geert Jan) (m), Wildervank
  9. Wright-van der Meer, H. (Riekje) (v), Veendam
  10. Prins, H. (Harrie) (m), Veendam

7 D66

  1. Schoenmaker-Tiems, J.E. (Hanneke), Veendam
  2. Smid, P. (Patrick), Veendam
  3. Narman-Işik, E. (Esin), Veendam
  4. van der Linden, D. (Dani), Veendam
  5. Koetse, H. (Henk), Veendam
  6. Smit, F.B. (Frans), Veendam
  7. Kromkamp, T. (Trijntje), Veendam
  8. Deinum, S.T. (Simon), Veendam
  9. Spelde, A.A. (Alian), Wildervank

8 ChristenUnie

  1. Klamer, D.J. (Dirk) (m), Veendam
  2. van Eerden-van der Molen, A. (Ammy) (v), Veendam
  3. Helder, S.W.R. (Rolf) (m), Veendam
  4. Stoel, A.G. (Bram) (m), Veendam
  5. Kleiweg, R.J. (Ronald) (m), Veendam
  6. Klamer, T. (Thomas) (m), Veendam

9 GROENLINKS

  1. Ebeltjes, G.H. (Gerie) (v), Veendam
  2. Boonstra, L. (Lisette) (v), Veendam
  3. ten Veen, R.C. (Rianne) (v), Veendam
  4. Mooijman, T.C.M. (Theo) (m), Veendam